Pranie tapicerki meblowej i wykładzin

Przykładowe realizacje

Lat doświadczenia

Zadowolonych Klientów

Wypranych mebli

Metrów kwadratowych dywanów i wykładzin

Pranie tapicerki bardzo zabrudzonej kanapy

Jak widać na pierwszym zdjęciu tapicerka kanapy już była trochę “zmęczona”. Na szczęście takiego typu tapicerka bardzo dobrze nadaje się do prania.

Pranie tapicerki bardzo zabrudzonej kanapy

Tego razu do prania była tapicerka Alcantara. Na szczęście z tego rodzaju tapicerki schodzą prawie wszystkie zabrudzenia.

Pranie tapicerki narożnika z tapicerką Alcantara

Bardzo ciężko utrzymać tapicerkę narożnika w czystości mając trójkę dzieci. Firma usługowa Biały Słoń pomoże rozwiązać to zagadnienie.

Pranie narożnika z tapicerką Alcantara

Kolejny “zmęczony” narożnik z tapicerką Alkantara. Właściciele rozważali opcję wyrzucenia tej pięknej kanapy. Jak widzicie Państwo, po praniu tapicerka wygląda dużo lepiej i mamy nadzieje, że ten narożnik posłuży jeszcze kilka lat.

Pranie narożnika z tapicerką materiałową

Tak zwana “tapicerka materiałowa” bardzo dobrze nadaje się do prania. Zdjęcia pokazują różnicę, która powstała po godzinie prania tapicerki.

Pranie narożnika z tapicerką materiałową

Jeszcze jedna uratowana od wyrzucenia kanapa. Małym kosztem udało się zaoszczędzić Klientowi kilkaset złotych, przeznaczonych na zakup nowej kanapy.

Przykładowe pranie tapicerki foteli

Na zdjęciu są widoczne dwa fotela, na jednym z których tapicerka przed chwilą wyła wyczyszczona. Różnica jest przerażająca! Taki rezultat po praniu tapicerki mamy prawie zawsze.

Przykładowe pranie tapicerki krzeseł carabu

Tapicerka krzesła pod czas prania. Materiał, który bardzo ciężko się pierze – carabu. Ale za półgodziny prania rezultat był bardzo dobry.

Zamów usługę prania tapicerki