Pranie tapicerki narożnika

Plamy jak na zdjęciu przed praniem tapicerki zostawiają głównie rozlane napoje. Takie plamy są łatwe do rozpuszczenia i usunięcia.

Pranie tapicerki wersalki z alkantary

Pranie fotela Warszawa Wola

Bardzo popularny model fotela IKEA, tak zwany "uszak". Tapicerka oparcia fotela jest pikowana guzikami. Na zdjęciu efektu końcowego widać, że my zabezpieczamy guziki przed

Pranie tapicerki bardzo zabrudzonej kanapy

Jak widać na pierwszym zdjęciu tapicerka kanapy już była trochę “zmęczona”. Na szczęście, takiego typu tapicerka bardzo dobrze nadaje się do prania.

Pranie tapicerki bardzo zabrudzonego narożnika na Warszawskim Żoliborzu

Tego razu do prania była tapicerka Alcantara. Na szczęście z tego rodzaju tapicerki schodzą prawie wszystkie zabrudzenia.

Pranie narożnika z tapicerką alcantara

Bardzo ciężko utrzymać tapicerkę narożnika w czystości mając trójkę dzieci. Firma usługowa Biały Słoń pomoże rozwiązać to zagadnienie.

Pranie narożnika Bemowo

Kolejny “zmęczony” narożnik z tapicerką Alkantara. Właściciele rozważali opcję wyrzucenia tej pięknej kanapy. Jak widzicie Państwo, po praniu tapicerka wygląda dużo

Pranie narożnika z tapicerką materiałową

Tak zwana “tapicerka materiałowa” bardzo dobrze nadaje się do prania. Zdjęcia pokazują różnicę, która powstała po godzinie prania tapicerki.

Pranie narożnika z tapicerką materiałową II

Jeszcze jedna uratowana od wyrzucenia kanapa. Małym kosztem udało się zaoszczędzić Klientowi kilkaset złotych, przeznaczonych na zakup nowej kanapy.

Przykładowe pranie tapicerki fotela

Na zdjęciu są widoczne dwa fotela, na jednym z których tapicerka przed chwilą wyła wyczyszczona. Różnica jest przerażająca! Taki rezultat po praniu tapicerki mamy

Przykładowe pranie tapicerki krzeseł Carabu

Tapicerka krzesła pod czas prania. Materiał, który bardzo ciężko się pierze – carabu. Ale za półgodziny prania rezultat był bardzo dobry.

Sofa w trakcie czyszczenia tapicerki

+48 539 033 000