Pranie fotela Warszawa Wola

Bardzo popularny model fotela IKEA, tak zwany "uszak". Tapicerka oparcia fotela jest pikowana guzikami. Na zdjęciu efektu końcowego widać, że my zabezpieczamy guziki przed namoczeniem, ponieważ one są metalowe i mogą zardzewieć.

Czytaj więcej

Pranie tapicerki bardzo zabrudzonej kanapy

Jak widać na pierwszym zdjęciu tapicerka kanapy już była trochę “zmęczona”. Na szczęście, takiego typu tapicerka bardzo dobrze nadaje się do prania.

Czytaj więcej

Pranie tapicerki bardzo zabrudzonego narożnika na Warszawskim Żoliborzu

Tego razu do prania była tapicerka Alcantara. Na szczęście z tego rodzaju tapicerki schodzą prawie wszystkie zabrudzenia.

Czytaj więcej

Pranie narożnika z tapicerką alcantara

Bardzo ciężko utrzymać tapicerkę narożnika w czystości mając trójkę dzieci. Firma usługowa Biały Słoń pomoże rozwiązać to zagadnienie.

Czytaj więcej

Pranie narożnika Bemowo

Kolejny “zmęczony” narożnik z tapicerką Alkantara. Właściciele rozważali opcję wyrzucenia tej pięknej kanapy. Jak widzicie Państwo, po praniu tapicerka wygląda dużo lepiej i mamy nadzieje, że ten narożnik posłuży jeszcze kilka lat.

Czytaj więcej

Pranie narożnika z tapicerką materiałową

Tak zwana “tapicerka materiałowa” bardzo dobrze nadaje się do prania. Zdjęcia pokazują różnicę, która powstała po godzinie prania tapicerki.

Czytaj więcej

Pranie narożnika z tapicerką materiałową II

Jeszcze jedna uratowana od wyrzucenia kanapa. Małym kosztem udało się zaoszczędzić Klientowi kilkaset złotych, przeznaczonych na zakup nowej kanapy.

Czytaj więcej

Przykładowe pranie tapicerki fotela

Na zdjęciu są widoczne dwa fotela, na jednym z których tapicerka przed chwilą wyła wyczyszczona. Różnica jest przerażająca! Taki rezultat po praniu tapicerki mamy prawie zawsze.

Czytaj więcej

Przykładowe pranie tapicerki krzeseł Carabu

Tapicerka krzesła pod czas prania. Materiał, który bardzo ciężko się pierze – carabu. Ale za półgodziny prania rezultat był bardzo dobry.

Czytaj więcej
+48 539 033 000