Pranie tapicerki kanapy Warszawa

Promocja! Do 31 października rabat na pranie tapicerki meblowej 20%

Prawie w każdym współczesnym mieszkaniu jest kanapa. W niektórych mieszkaniach kanapy służą tylko do siedzenia, w mniejszych mieszkaniach służą również do spania.

Pranie tapicerki kanapy potrzebne dla odzyskania przyjemnego wyglądu, usunięcia brudu, alergenów, zapachu oraz plam.


Rodzaje kanap:

Rozróżniają kilka rodzajów kanap.

  • Sofa jest przeznaczona głównie do siedzenia, nie ma funkcji spania. Koszt prania tapicerki sofy w zależności od wymiarów wyniesie 120-190zł. Koszt każdej oddzielnej poduszki, która służy oparciem, 15 zł.
  • Wersalka to najprostsza kanapa, która nie ma oparć bocznych i rozkłada się jako książka. Koszt prania tapicerki wersalki wynosi 110 zł.
  • Kanapa jest rozkładana do spania. Rozróżniają kanapy proste i narożne. Zobacz Cennik.

Pranie tapicerki narożnika.

Koszt prania tapicerki kanapy prostej rozkładanej do spania wynosi 140-190 zł. Koszt prania każdej oddzielny poduszki, która służy oparciem, 15 zł.


Odplamianie i usunięcie zapachów z tapicerki kanapy.

Niestety firma usługowa Biały Słoń nie może gwarantować, że uda się wywabić każdą poszczególną plamę oraz pozbyć się nieprzyjemnego zapachu.

Odplamianie jest w cenie prania tapicerki. Niestety są plamy które weszły do struktury nitek tapicerki lub są oznaką zepsutej tapicerki (odbarwienie). Takie plamy nie da się usunąć.

Z zapachem jest podobna sytuacja. Bardzo skutecznie usuwamy źródło zapachu z powierzchni tapicerki. Jeśli źródło zapachu znajduje się głęboko w gąbce nie jesteśmy w stanie stąd go usunąć.

Ale w większości przypadków prania tapicerki kanapy udaje nam się pozbyć plam oraz nieprzyjemnych zapachów.

Zamów usługę prania kanapy

+48 539 033 000