Pranie dywanów

Piękny, puszysty i ciepły dywan to ozdoba każdego domu. By się dobrze prezentował, należy właściwie o niego dbać, regularnie odkurzać i czyścić. Gdy w domu przebywają zwierzęta i bawią się dzieci łatwo o najróżniejsze zabrudzenia, które trudno usuwać domowymi sposobami. Pranie ekstrakcyjne to doskonały sposób czyszczenia, który przywróci świeżość, czystość i atrakcyjny wygląd Twojego dywanu.

Firma usługowa Biały Słoń oferuje Państwu pranie dywanów metodą ekstrakcyjną, dzięki której można osiągnąć wspaniałe efekty. Na powierzchni rozpryskujemy specjalistyczny płyn (Karcher RM 760), który w ekspresowym tempie rozpuszcza brud. W kolejnym etapie następuje pranie główne — maszyną ekstrakcyjną Karcher. Na koniec środek czyszczący jest usuwany wodą. Wyczyszczona powierzchnia jest świeża, pozbawiona roztoczy, bezpieczna dla dzieci i zwierząt. Wyprany dywan jest delikatnie wilgotny i dosycha w ciągu kilku godzin.

Lat doświadczenia

Zadowolonych Klientów

Metrów kwadratowych wypranych dywanów i wykładzin

Co pierzemy?

Pierzemy wszystkie dywany syntetyczne i niektóre wełniane. Nie podejmujemy się czyszczenia kosztownych perskich, afgańskich itp. dywanów, zwłaszcza o długim włosiu i z czerwonymi motywami. Barwniki na tego rodzaju dywanach są nietrwałe i nie możemy mieć pewności, że po praniu kolory nie ulegną zmianie.

Co zyskujesz?

  • Dywan będzie czysty, pozbawiony roztoczy, świeży, wyczyszczony z plam i brudu.
  • Pranie ekstrakcyjne jest bezpieczne – nie będzie nieprzyjemnych zapachów, żadnych śladów po detergentach.
  • Dywan będzie suchy już następnego dnia roboczego.

Gwarancja Jakości Firmy usługowej Biały Słoń

Przed przystąpieniem do prania nasz pracownik oceni dywan i uprzedzi o rezultatach możliwych do osiągnięcia, może zaznaczyć również, że danego zabrudzenia nie będzie mógł usunąć. Jeśli zapowiedziany przez nas rezultat realizowanej usługi nie zostanie osiągnięty, gwarantujemy, że przyjedziemy do poprawki w najbliższym możliwym terminie.

N

Pranie dywanu odbędzie się zgodnie z naszym regulaminem i wymogami technologii.

N

W razie niezadowolenia z rezultatu uzyskanego po poprawce – nadamy rabat na usługę lub zwrócimy Ci opłatę.

N

Oferujemy dogodny termin realizacji usługi.

N

Gwarantujemy profesjonalną i miłą obsługę — nasi pracownicy są doskonale wyszkoleni i mają odpowiednie doświadczenie. Możesz liczyć na ich punktualność!

Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Zadzwoń teraz i umów się na pranie swojego dywanu.