Ważne! Pierzemy dywany na miejscu u klienta tylko syntetyczne z krótkim runem. Do prania samych dywanów nie przyjeżdżamy, dywany pierzemy tylko przy praniu tapicerki meblowej.

Firma usługowa Biały Słoń oferuje Państwu pranie dywanów metodą ekstrakcyjną, dzięki której można osiągnąć wspaniałe efekty. Na powierzchni rozpryskujemy specjalistyczny płyn , który w ekspresowym tempie rozpuszcza brud. W kolejnym etapie następuje pranie główne — maszyną ekstrakcyjną Karcher. Na koniec środek czyszczący jest usuwany wodą. Wyczyszczona powierzchnia jest świeża, pozbawiona roztoczy, bezpieczna dla dzieci i zwierząt. Wyprany dywan jest delikatnie wilgotny i dosycha w ciągu kilku godzin.

Co pierzemy?

Pierzemy głównie dywany syntetyczne o krótkim runie.

Nie podejmujemy się czyszczenia kosztownych perskich, afgańskich itp. dywanów, zwłaszcza o długim włosiu i z czerwonymi motywami. Barwniki na tego rodzaju dywanach są nietrwałe i nie możemy mieć pewności, że po praniu kolory nie ulegną zmianie.

Nie pierzemy również dywanów syntetycznych o długim runie.

Co zyskujesz? 

  • Dywan będzie czysty, pozbawiony roztoczy, świeży, wyczyszczony z plam i brudu.
  • Pranie ekstrakcyjne jest bezpieczne – nie będzie nieprzyjemnych zapachów, żadnych śladów po detergentach.
  • Dywan będzie suchy już następnego dnia roboczego.

Gwarancja jakośći firmy usługowej Biały Słoń

Przed przystąpieniem do prania nasz pracownik oceni dywan i uprzedzi o rezultatach możliwych do osiągnięcia, może zaznaczyć również, że danego zabrudzenia nie będzie mógł usunąć. Jeśli zapowiedziany przez nas rezultat realizowanej usługi nie zostanie osiągnięty, gwarantujemy, że przyjedziemy do poprawki w najbliższym możliwym terminie.

  • Pranie dywanu odbędzie się zgodnie z naszym regulaminem i wymogami technologii.
  • W razie niezadowolenia z rezultatu uzyskanego po poprawce – nadamy rabat na usługę lub zwrócimy Ci opłatę.
  • Oferujemy dogodny termin realizacji usługi.
  • Gwarantujemy profesjonalną i miłą obsługę — nasi pracownicy są doskonale wyszkoleni i mają odpowiednie doświadczenie. Możesz liczyć na ich punktualność!

Często zadawane pytania o pranie dywanów w Warszawie

Czy pierzecie dywany wełniane / dywany z wiskozy?

Niestety nie pierzemy dywanów wełnianych oraz dywanów z wiskozy. Takie dywany najlepiej oddać do pralni dywanów.

Jakie dywany pierzecie?

Firma usługowa Biały Słoń pierze dywany syntetyczne o krótkim runie na miejscu u klienta. Nasza firma specjalizuje się na praniu tapicerki meblowej. Syntetyczne dywany pierzemy tylko przy okazji prania tapicerki meblowej.

Jak można się dowiedzieć jaki dywan mam, syntetyczny czy naturalny?

Każdy dywan ma na spodzie metkę, na której jest zaznaczony skład runa dywanu. Jeśli dywan syntetyczny, to na metce jest napisane 100% polipropylen albo 100% poliester. Jeśli dywan jest naturalny to na metce jest napisane wełna, wiskoza, jedwab.

Czy pierzecie dywany typu Shaggy?

Nie pierzemy dywanów typu Shaggy. Pierzemy tylko dywany syntetyczne o krótkim runie. Na miejscu u klienta nie ma możliwości dokładnego wyprania dywanu o długim runie. Taki dywan najlepiej oddać do pralni dywanów, która upierze taki dywan na wskroś.

Jak długo będzie sechł dywan po praniu?

Średni czas schnięcia dywanu po praniu to 10-15 godzin. Wilgotny dywan nie wolno zwijać! Jeśli wyprany dywan zostanie zwinięty przed wyschnięciem, to na pewno się zepsuje.

Czy podłoga na której będzie leżał wyprany dywan się nie zamoknie?

Na drewnianą podłogę pod prany dywan podkładamy folię, która nie przepuszcza wilgoci do drewna podłogi.

Czy zabieracie dywany ze sobą, czy pierzecie na miejscu?

Dywany pierzemy tylko na miejscu u klienta.

Ile kosztuje pranie dywanu?

Pranie syntetycznego dywanu o krótkim runie kosztuje 20 zł/m2.

Do jakich miejscowości dojeżdżacie i ile kosztuje dojazd?

Do wszystkich dzielnic Warszawy dojazd jest bezpłatny. Do miejscowości ościennych wyjeżdżamy maksymalnie 25 km od granic z Warszawą. Na przykład dojazd do Pruszkowa kosztuje 10 zł, do Legionowa 20 zł. Jeśli Państwa miejscowość znajduje się 25 km od granic z Warszawą, to koszt dojazdu wyniesie 25 zł.

+48 539 033 000